Menu
Sepetim

Teslimat Koşulları

1- Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından www.abplaser.com garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Onayın ardından ürünler en geç 2 iş günü içerisisinde kargolanacaktır.

2- Satış esnasında satış miktarı cinsinden kargo ücreti tarafınıza beyan edilmektedir. www.abplaser.com web sitesi kampanya dahilinde kargoyu kendi karşıladığı satışlar gerçekleştirebilir.

3- Sitemizde ve  satılan ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alacağınız ürün ve hizmetlerin garanti koşulları satın aldığınız ürün ve hizmetlerin türüne göre değişiklik göstermekte ve her bir tedarikçi tarafından ayrı ayrı belirlenmektedir.

4-. İade usulleri ve şartlarında uygulanacak prosedür bu web sitesinin gerçekleştirdiği satış siparişlerinde kullanılan Satış sözleşmesi hükümlerince gerçekleştirilir.

5- Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

6- Cayma hakkını kullanarak iade etmek istediğiniz ürün/ ürünlerin kargo ücreti tarafınızdan karşılanacaktır. Ürünü iade etmeden önce tarafımıza mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir. Satış sözleşmesinde yer alan esaslar dahilinde bu süreç gerçekleşecektir.

7- Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda iade edilen ürün  www.abplaser.com'a ulaştığı andan itibaren en geç on (7) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kargo ücreti müşteriye aittir.

8- Bu beyan ve sözleşme web sitesinin ilgili satış sözleşmesi, üyelik sözleşmesi ve kullanım koşulları şartnameleri ve beyanları ile ayrılmaz bir parçasıdır.

9- web sitesine girmekle site ziyaretçileri yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş ve kabul etmiş addedilecektir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Hediye Kulvarı - Ödeme ve Teslimat’ne ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK Madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı tarafından beyan ve işbu www.abplaser.com sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.