Menu
Sepetim

Lazer markalama

Lazer markalama

MINI FİBER LAZER YENI 10w 20w kapalı fiber lazer markalama makinesi/takı için lazer markalama makinesi/lazer gravür markalama makinesiKüçük bir alanınız varsa çeşitli sergi salonlarında mobil kullanıma uygun masaüstü lazer markalama makinesini tercih edebilirsiniz.Özellikler1. Çeşitli metal ve metal..
$1.500,00
Kapıya Ücretsiz KargoÜrün Avantajı1. Tüm makine sadece 35 kg'dır ve yerleşik su deposu yalnızca 0.06m²'dir, bu da yerden daha iyi tasarruf sağlar.2. Hızlı kaynak, gürültüsüz çalışma, kaynak verimliliği büyük ölçüde artırıldı, kaynak süresi önemli ölçüde azaldı.3. Binoküler mikroskop, ergonomik, opti..
$5.500,00
fiber lazer markalama makinası Fiber lazer markalama makinası, metal ve ametal malzemelerin çoğunu işleyebilir metal paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, yay çeliği, bakır levha, alüminyum levha, altın, gümüş, titanyum, halka ve diğer levha ürünleri. Ametal boyama akrilik,  plast..
$2.800,00
fiber lazer markalama makinası otomatik yükseklik ayarı autofocus Fiber lazer markalama makinası, metal ve ametal malzemelerin çoğunu işleyebilir metal paslanmaz çelik, karbon çelik, alaşımlı çelik, yay çeliği, bakır levha, alüminyum levha, altın, gümüş, titanyum, halka ve diğer levha ürünl..
$6.500,00
1.Ana Özellikler: Fiber Lazer Markalama MakinesiAbp Lazer'in fiber lazer markalama makinesi, yüksek hızlı çalışma, sanatsal tasarım ve yüksek performans özelliklerine sahiptir. Bu sistem paslanmaz çelik, karbon çeliği, alaşımlı çelik, yay çeliği, bakır levha, alüminyum levha, altın, gümüş, tita..
$3.700,00
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)